Sevgilinizin mutsuz olduğunu gösteren işaretler

Sevgilinizin mutsuz olduğunu gösteren işaretler

İlişkinizde sorunlar olduğunu düşünüyorsanız işte size ipuçları. Aşağıda yer alan maddeleri sevgilinizde sık sık gözlemliyorsanız ilişkinizi yeni baştan gözden geçirmenizde fayda olacak. İşte sevgilinizin mutsuz olduğunu gösteren işaretler…

Birlikte az vakit geçiriyorsanız 

Her ilişkide dönem dönem çiftler birbirinden uzaklaşabilir. Bu dönemlerde partnerlerden birisi diğeriyle geçirdiği zamanları azaltmaya ya da arkadaşlarına daha fazla vakit ayırmaya çalışabilir. Bu durum karşısında hemen paniğe kapılmanıza gerek olmasa da yine de önlem almak faydalı olacaktır.

Sevgiliniz yalnız takılmaktan hoşlanmaya başladıysa

Sevgilinizin son zamanlarda sizden ayrı planlar yapmaya başlaması ilişkide birtakım sorunların olduğuna işaret ediyor olabilir. Sizden ayrı planlar, davet edilmediğiniz organizasyonlar artmaya başladıysa yüzleşmeniz gereken gerçekler olabilir, dikkat edin!

Sevgiliniz öfkesini kontrol edemiyorsa

İlişkileri ayakta tutan önemli dinamiklerden birisi çiftlerin birbirine karşı gösterdiği sabırdır. Sevgilinizin son zamanlarda size karşı daha az tahammüllü bir hale geldiğini düşünüyorsanız bu durum onun mutsuz olduğunun sinyallerinden birisi olabilir.Bu duruma karşı gözünüzü kapatmak yerine karşılıklı dürüst bir konuşma etkili olacaktır.

İletişim bağınız zayıflıyorsa 

Sevgilinizle aranızda güçlü bir bağ olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Peki son günlerde ilişkiniz hakkında hiç düşündünüz mü? Aranızdaki iletişimin zayıfladığının göstergelerinden birisi artan sessizlikler olabilir. Sevgilinizle eskiden neşeyle geçirdiğiniz zamanların yerini artık derin bir sessizlik alıyorsa ilişkiniz hakkında düşünmenizin zamanı gelmiş demektir.

Detaylar önem kazanmaya başladıysa

Mutsuzluk küçük detaylarda saklı olabilir. Eskiden sizin yanınızda neşeli ve rahat olan sevgiliniz artık daha huysuz, aşırı titiz ve detaylara takılan biri hale geldiyse birlikte geçirdiğiniz zamanlar artık sizin için işkence dolu saatlere dönüşebilir. Bu durumun ana sebebi ise sevgilinizin mutsuz olması ise ilişkinize müdahale etmenizin zamanı gelmiş olabilir.

Sizden uzaklaşmaya başladıysa

Sevgilinizin mutsuz olduğundan şüpheleniyorsanız sizden uzaklaşmaya başlayıp başlamadığını kontrol edebilirsiniz. Elbette bu durumun tek sebebi sizi sevmemesi olabilir. Bu durum sizi rahatsız edecek boyutlara ulaştıysa sevgilinizi karşınıza alıp, tüm şüphelerinizi dile getirebilir ve birlikte çözüm arayabilirsiniz.

Daha sık kavga ediyorsanız

Artık daha huysuz, detaycı ve sorunlu bir sevgiliniz olması demek daha çok kavga edeceğiniz anlamına geliyor. Bu durum sizi kısa sürede yıpratacağı için yapılacak en mantıklı adım karşılıklı yapılacak dürüst bir konuşma olacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde sevgilinizden istemeniz gereken tek şey, dürüst olması. Lafı dolandırmadan sizden ayrılmak istediğini söylemesi, sizi üzecek olsa da yapılması gereken en doğru adım olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ