Talat Bulut’tan yeni açıklama: Önce tacizin ne olduğunu öğren!

Son günlerde ‘taciz’ iddialarıyla gündemden düşmeyen ‘Yasak Elma’ dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut, Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programına telefonla bağlanarak, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Talat Bulut’tan yeni açıklama: Önce tacizin ne olduğunu öğren!

Talat Bulut’un sette çalışan 19 yaşındaki kadını taciz ettiği iddiaları ortalığı karıştırmış, ünlü oyuncu bu iddialar üzerine sosyal medya hesabından “Son birkaç gündür hakkımda çıkan asılsız iddiaları şaşkınlıkla izliyorum. Gerçekle hiçbir alakası olmayan bu ithamlar beni ve ailemi çok üzdü. Bu gerçek dışı iddiayı ortaya atan ilgili kişi ve bilip bilmeden karalayıcı yorum yapıp hakaret eden herkes hakkında yargı yoluna başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım” açıklamasını yapmıştı.

“HEPSİNE SARILIR, YANAKLARINDAN ÖPERİM”

 

Star TV’deki ‘Duymayan Kalmasın’ programına telefonla bağlayan ‘Yasak Elma’ dizisinin başrol oyuncusu, “(Kızım yapma) deyip, sarıldım. Bütün kostümcülere sorun, hepsine sarılır ve yanaklarından öperim. Bunu dudaktan öpmüş gibi lanse etmek. ‘Ne kadar tatlısın’ cümlesi bir erkek tarafından ilgi olarak algılanabilir. Madem bundan çok rahatsız olan biri var, neden salı gününü bekliyor? Bu perşembe gecesi patlak vermiş. Kız salı günü ‘beni dudağımdan öptü’ diye medyayı kullanıyor. Senin amacın popüler olmak mı? Benim menajerim kimseye ‘gelin uzlaşalım’ demez. Eğer derse onunla çalışmam zaten. Şikayette bulunmak için neden 5 gün bekledin? Meşhur olduktan sonra yargıya gidiyosun? Bakın kaç yılıydı hatırlamıyorum. Bir tecavüz yasasının çıktığını sabah 6 haberlerinde izleyip ilk paylaşan benim. Biri çıkıp ‘kızınızı okşayabilirsiniz’ dedi, tepki gösterdim. 3 yaşındaki çocuk tecavüze uğradığında tepki gösterdim. Neden insanlar o zaman ‘Helal olsun Talat’ demedi? Kravatı düzeltmek için neden arka tarafa çağırayım? Elinde kanıt yokken nasıl böyle bir şey yaratabilirsin? Benim menajerim yürütücü yapımcıdan kızın nişanlısının telefonunu alıp konuştu. Çocuk ‘ben bu piyasada kahraman olmak istiyorum. Türkiye’deki bütün kadınların hakkını koruyacağım’ dedi. Sen önce tacizin ne olduğunu öğreneceksin! 6 aydır bu dizinin çekimleri sürüyor. Benim özel karavanım var. O karavanda iç çamaşırımla duruyorum onlar bana pantolon giydiriyor, gömlek giydiriyor. Böyle bir şey yapacak olsam orada yapardım. Eğer samimiyetim yanlış anlaşılıyorsa benim değil onların problemi. Sette aktör olarak ne kadar deneyimli olduğumu herkes biliyor. Ben toplumsal bir travmaya neden olacak şeyler yapmam. Ancak yaratılmış bir travmaya direnebilirim. Ben neyin hesabını soracağım biliyor musunuz? Kızıma yaşattıkları bu travmanın hesabını hukuk önünde verecekler. Benim ekibimdeki oyuncular, başrol oyuncuları da bana şahit olacaklar. Hadi bakalım. Ben ekibimdeki hiçbir oyuncu ile ‘mıç mıç’ değilim. Bugüne kadar hiçbirini takip etmedim. Neden bu kız aynı gün bunu paylaşmıyor da, 5 gün bekliyor? Dünyada da bunun örnekleri var. Hiç kimse rol arkadaşıyla ‘mıç mıç’ olmak zorunda değil” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ